poznaj producenta


Buerstner

Kampery Buerstner – gwarancja niemieckiej precyzji

Oferta niemieckiego producenta przygotowana została z myślą o pasjonatach podróży, którzy nade wszystko cenią sobie niezawodną i komfortową jazdę, a wraz z nią luksusowe wnętrza. Idealnie połączenie funkcjonalności i atrakcyjnego designu wyznacza poziom kamperów marki Buerstner. W ofercie uwzględnione zostały nieduże pojazdy kempingowe typu kampervan, które przekonują atrakcyjną ceną i kompleksowym wyposażeniem. Z myślą o entuzjastach ekskluzywnych projektów powstały kampery w zabudowie integra, półintegra oraz alkowa.

Od stolarni do produkcji przyczep kempingowych i kamperów – z historii marki Buerstner

Początki rozpoznawalnej obecnie marki sięgają lat 20., związanych z działalnością stolarni przemysłowej. W tym okresie powstała pierwsza przyczepa kempingowa, która do prywatnych odbiorców trafiła pod koniec lat 50. Kluczowy moment dla rozwoju firmy to lata siedemdziesiąte, związane z powstaniem spółki Burstner GmbH i rozszerzeniem produkcji z rynku niemieckiego na całą Europę. Na początku lat 90. kampery niemieckiej produkcji pojawiły się również w Polsce. Od 1998 roku marka należy do prestiżowej grupy Hymer, która dostarcza na światowy rynek wyłącznie pojazdy kempingowe wysokiej klasy.


Buerstner

Małe i niedrogie kampery Buerstner

Szeroka oferta kompaktowych pojazdów kempingowych to odpowiedź na aktualne potrzeby amatorów podróży, którzy poszukują funkcjonalnych rozwiązań w przystępnej cenie. Uwagę zwracają nowoczesne modele Buerstner, takie jak: Campeo, Copa i Eliseo. Dach sypialny jako dodatkowa opcja to niewątpliwa zaleta i rozszerzenie funkcjonalności pojazdów z tej serii. Dla pasjonatów dalekich wypraw w trudniejszym terenie przygotowane zostały także kampervany z napędem 4×4. Co ważne – te nieduże pojazdy kempingowe zapewniają swobodę podróżowania dla 4 lub 5 osób.

Luksusowe kampery z bogatym wyposażeniem – integry i półintegry Buerstner

 

Z myślą o osobach preferujących praktyczne i jednocześnie bardzo wygodne rozwiązania zaprojektowane zostały kampery półzintegrowane, które ujmują nieszablonowym wzornictwem i parametrami dostosowanymi do zróżnicowanych warunków jazdy. Samochody kempingowe z komfortową sypialnią, nowoczesną łazienką i wygodnym aneksem kuchennym mają coraz więcej zwolenników.

Nowa perspektywa podróżowania nieodłącznie wiąże się z takimi modelami jak: Delfin T, Limited T, Lyseo TD. W wersji zintegrowanej bez wątpienia na tle innych projektów wyróżnia się Buerstner Elegance, o długości niemal 9 metrów. Niezawodne technologie zapewniające najwyższy komfort jazdy oraz luksusowo wyposażona strefa mieszkalna zapewniają niezapomniane wrażenia z każdej podróży.