PARTNERZY


Partnerzy

Partnerzy

Partnerstwo to myślenie o sobie wzajemnie. Realne partnerstwa są więc w stanie zawierać wyłącznie firmy myślące o swoim biznesie strategicznie, długofalowo, w myśl kompleksowej obsługi swojego klienta.
W Xcamp stawiamy na najlepszą obsługę klienta i trwałe relacje z wszystkimi odbiorcami naszej oferty. Współpracujemy z najlepszymi!

Polecamy

Camping BRAWO

Camping BRAWO jest nowym miejscem otwartym w maju 2013 roku, przy wsparciu ze środków Unii Europejskiej. Położony jest na działce otoczonej zielenią w zacisznym i spokojnym miejscu w odległości 500 m od plaży, 200 m od centrum i rozległego kompleksu leśnego. Cały teren jest ogrodzony, oświetlony i monitorowany. Istnieje także możliwość wynajęcia nowego bungalowu.

Mielno
ul. Północna 1
tel. 94 318 91 43
kom. 603 677 338

Slowly Glamping

Obiekt Slowly Glamping Osada Nad Wodą położony jest w miejscowości Łazy i oferuje bar oraz ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Lazy Beach – 350 m, Mielno Beach – 2,8 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking, również dla kamperów. Na miejscu serwowane jest śniadanie w formie bufetu.

Łazy
ul. Mieleńska
+48 513 138 486
biuro@arkadia.mielno.pl

Kamperjada

„Kamperjada powstała by czas spędzony „za kółkiem” stał się czymś więcej niż podróżą z punktu A do punktu B. Tworzymy luksusowe i niezapominanie warunki przejazdu! Wypożyczalnia kamperów gwarantuje Ci najwyższą jakość i zadowolenie w trakcie Twojej wyprawy.
Możesz wypożyczyć nasze kampery w czterech największych miastach w Polsce – Warszawa (Olszewnica Stara), Łódź, Wrocław, Kraków. Nie ograniczamy Twoich potrzeb – możesz swobodnie podróżować na terenie całej Unii Europejskiej. Jeżeli oczekujesz czegoś wyjątkowego, skontaktuj się z nami. Wypożyczalnia kamperów premium – Kamperjada tworzy wyjątkowe, luksusowe i niezapomniane wakacje, abyś poczuł/a się jak VIP.”

Warszawa, Łódź, Wrocław, Kraków
+48 42 203 21 18
biuro@kamperjada.pl

4 Season Caravans

„Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, spragnionych spędzenia wolnego czasu z dala od zgiełku miasta i życia codziennego, oferujemy niecodzienną formę wypoczynku jaką jest karawaning.

W ofercie posiadamy nowocześnie wyposażone przyczepy kempingowe o najwyższym standardzie, wraz z niezbędnymi akcesoriami dostosowanymi indywidualnie do potrzeb klienta.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz niezbędne wsparcie przy zachowaniu minimum formalności, a wszystko to niezależnie od pory roku!”

Bielsko Biała
+48 572 944 934
a.rosadzinski@lixium.pl

Wypożyczalnia samochodów i kamperów Warszawa

„Wynajmeauta.pl to wypożyczania samochodów w Warszawie, która na rynku działa już od 2014 roku.
Przygotowaliśmy atrakcyjną i elastyczną ofertę, idealnie dopasowaną zarówno do potrzeb Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.”

Warszawa
ul. Wrocławska 4F
+48 516 850 144
wynajmeauta@gmail.com

Tobojs - Kamper na wynajem

„Przeżyj niesamowitą przygodę i wynajmij kampera, który zagwarantuje Ci niesamowicie komfortowe podróżowanie. Bez limitu kilometrówJeździsz ile chcesz! Pełne ubezpieczenie i pakiet assistance na całą Europę. Aż 6 miejsc do jazdy i spania. Pełne wyposażenie!”

Gostyń
+48 502 295 207
tobojs@gmail.com

Helmania - wynajem przyczep

„Uśmiechnięta, pełna energii rodzinka, która chętnie ugości Was w przyczepach H E L M A N I A – to my, Basia, Jacek, Maja, Marta, Bartek. Jesteśmy pasjonatami caravaningu i aktywnego wypoczynku. Na Hel przyjeżdżamy od lat, tutaj zaczęła się nasza przygoda z windsurfingiem, a potem kitesurfingiem. H E L M A N I Ę tworzymy i rozwijamy z myślą o osobach, które szukają miejsca nad samym morzem, w którym będą mogły aktywnie wypocząć i zregenerować siły”

Hel
+48 785 902 602
przyczepy@helmania.pl