poznaj producenta


Laika

Nowoczesne kampery marki Laika

Pojazdy oferowane przez włoskiego producenta można śmiało określić mianem kultowych. Połączenie nietuzinkowego designu z wysoką funkcjonalnością to odpowiedź na potrzeby wymagających użytkowników, którzy nie uznają kompromisów. Dzięki kamperom Laika można doświadczyć najbardziej wyszukanych doznań podróżniczych i jednocześnie czuć się jak w domu.

Laika – włoski styl i wysoki komfort zachwyca już od 60 lat

 

Historia marki sięga roku 1964, w którym powstała pierwsza przyczepa kempingowa. Ten innowacyjny projekt to w dużej mierze inspiracja ówczesnymi podróżami w kosmos i co z tym związane – większymi możliwościami w tym zakresie. Twórca Laiki Giovambattista Moscardini kierowany wizjami przyszłości i nowinkami technologicznymi zapoczątkował produkcję niezawodnych pojazdów kempingowych, które zaledwie 10 lat później zyskały już popularność na rynku europejskim.

Pasja związana z podróżowaniem może być filozofią życia, o ile towarzyszem wszystkich przygód będzie wygodny kamper z kompleksowym wyposażeniem. Pojazdy oferowane przez włoską markę dostosowane są do zróżnicowanych warunków pogodowych, co zapewnia niezrównaną satysfakcję z każdej podróży. Od razu można się też przekonać, że zarówno planowanie wymagającej wyprawy w odległe zakątki świata, jak i krótka przejażdżka w rodzimym kraju stanowi nie lada przyjemność.


Laika

Kamper vany Laika – wygodne samochody kempingowe w rozsądnej cenie

 

Kompaktowe pojazdy do podróżowania to oferta przeznaczona zarówno dla osób planujących wyjazd z najbliższą osobą, jak i dla rodzin. Małe i tanie kampery z serii Kosmo i Ecovip zapewniają wszystko to, co jest potrzebne do poznawania nowych miejsc z poczuciem pełnego bezpieczeństwa i komfortu.

Kampervany do 3,5 tony to samochody o długości 5-6 metrów, które uwzględniają wszystkie udogodnienia mieszkalne. Właściciele tych nowoczesnych pojazdów kempingowych otrzymują do dyspozycji idealnie zagospodarowaną przestrzeń do wypoczynku i snu, a także funkcjonalną kuchnię i łazienkę. Co więcej, dzięki zaawansowanym systemom wspomagania jazdy dotarcie do wyznaczonego celu w określonym czasie wiąże się wyłącznie z pozytywnymi odczuciami.

Duże kampery dla wymagających – Laika integra, półintegra oraz modele typu alkowa

 

Przestronna przestrzeń mieszkalna to jeden z głównych atutów w luksusowych pojazdach kempingowych. Nowoczesne i starannie dobrane wyposażenie to jeden z charakterystycznych wyznaczników kamperów dla 4-5 osób – efektowne integry i półintegry gwarantują udaną podróż o każdej porze roku. Dla rodzin najlepszą opcją może się okazać kamper z zabudową typu alkowa, który zapewnia dodatkowe miejsce do spania i niecodzienną perspektywę podziwiania pięknych widoków.