poznaj producenta


Laika

Dolce Vita – Kampery LAIKA

Pojazdy Laika są refleksem włoskiej filozofii  Dolce Vita. Marka oferuje klientom wyjątkowe chwile podczas podróży w przestrzeni, w której panuje perfekcyjnie połączenie komfortu i szyku. Design i bezpieczeństwo pozwala na uzyskanie pełnej satysfakcji z podróży i zapewnia dobre samopoczucie, dostarczając wiele pozytywnych doznań. Już od prawie 60 lat Laika produkuje kampery dostosowane do zróżnicowanych warunków klimatycznych, które pozostają jednymi z najbardziej funkcjonalnych pojazdów w dzisiejszym świecie caravaningu. Priorytetem producenta kamperów Laika jest przede wszystkim zadowolenie klientów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii zadbano o każdy szczegół, by podróżowanie kamperami Laika stało pasją, ale też stylem życia.

Laika to trzy segmenty pojazdów rekreacyjnych

Laika Kosmo, charakteryzująca się ergonomicznym wnętrzem i praktyczną konstrukcją. Wewnątrz pojazdu nie da się nie odczuć włoskiego designu w dbałości o detale, które tworzą harmonię z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi. Kosmo to tzw. ENTRY LEVEL, czyli kampery w bardzo atrakcyjnej cenie z zachowaniem świetnej jakości. W segmencie Laika Kosmo znajdują się kampervany, kampery półintegra, kampery kompaktowe, kampery z alkową, a także pojazdy w pełni zintegrowane.

Laika Ecovip

Seria Ecovip jest wiernym towarzyszem wielu rodzin od 1992 roku. Ecovip to klasyk od Laiki. Niezapomniane przeżycia dla miłośników przygód i każdego, kto chce podróżować w komforcie i wyjątkowym stylu. Włoski design i estetyka w połączeniu z detalami technicznymi i najwyższą jakością sprawią, że zawsze poczujesz się wyjątkowo. Najjaśniejszym detalem tej serii jest podwójna podłoga, która gwarantuje niezrównaną izolację tych kamperów. W tej serii dostępne są modele campervanów, kamperów półzintegrowanych oraz modele zintegrowane.

Laika Kreos

Gwiazda wśród pojazdów Laika- kamper półintegra Kreos. Pojazd premium posiadający ultra wyjątkową estetykę. Luksus i najnowocześniejsza technologia łączą się, tworząc wyjątkowy pojazd: elegancki, stylowy, wszechstronny. Samochód kempingowy Laika Ecovip to dom na kołach pełen komfortu jazdy i wyrafinowanego designu. Włochy w najlepszym wydaniu. Cała przestrzeń Kreosa jest szczególna. W garażu tego pojazdu może znaleźć się nawet piwniczka na wina, jako opcja dodatkowa.