poznaj producenta


Etrusco

Poznaj mobilne domy marki Etrusco

Jako kolejny producent kamperów należących do grupy Hymer marka Etrusco stawia na najwyższą jakość, i co za tym idzie – maksymalne zadowolenie klientów. To właśnie w klimatycznej Toskanii powstają nowoczesne kampervany, integry i półintegry oraz niezwykle funkcjonalne kampery z alkową.

Myślą przewodnią w projektowaniu niezawodnych pojazdów kempingowych Etrusco było połączenie nowatorskiego wzornictwa z poczuciem pełnej swobody w podróżowaniu.  Kompleksowo wyposażone kampery gwarantują niezapomniane przeżycia podczas każdej wyprawy, zapewniając przy tym najlepsze standardy pod względem bezpieczeństwa jazdy. Wysokiej jakości materiały i precyzja w każdym calu to charakterystyczne cechy projektów oferowanych przez markę Etrusco.

Stylowe kampervany w atrakcyjnej cenie – oferta marki Etrusco

 

Funkcjonalność i modny design w jednym – zarówno kampervany na podwoziu Fiata, jak i Forda przyciągają uwagę dbałością o detale. Małe pojazdy kempingowe są niezwykle zwrotne, co gwarantuje komfortowe poruszanie się po drogach szybkiego ruchu, jak również sprawne przemieszczanie w zatłoczonych miastach. Perfekcyjnie rozplanowana przestrzeń zapewnia odpowiednią ilość miejsca podczas przygotowywania posiłków i korzystania z łazienki, a po dniu pełnym wrażeń komfortową strefę do wypoczynku i snu. Uzupełnieniem oferty są pojazdy w wersji kompakt, które idealnie sprawdzają się jako wygodne kampery dla 2-4 osób.


Etrusco

Etrusco w zabudowie półintegra oraz integra – maksymalna satysfakcja z każdej podróży

Duże kampery dla 4-5 osób mogą pełnić rolę pojazdów rodzinnych, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach jazdy. Odpowiedzią na te oczekiwania są zintegrowane oraz półzintegrowane modele Etrusco, które zapewniają wysoki komfort w każdym aspekcie użytkowania. Dla pasjonatów rodzinnych podróży interesującą opcją mogą być również kampery z alkową, uwzględniające zarówno podwójne, jak i piętrowe łóżka.

Właściciele starannie dopracowanych pojazdów kempingowych marki Etrusco mogą liczyć na bezpieczną jazdę, którą będzie uprzyjemniało wysokojakościowe wyposażenie strefy mieszkalnej. Trwałe i gustowne materiały wykończeniowe oraz liczne udogodnienia zarówno w standardzie, jak też w ramach oferty premium bez wątpienia podkreślają prestiżowy charakter tych projektów.