poznaj producenta


Buerstner

Eriba… wyjątkowe przyczepy niemieckiego producenta

Od ponad 60 lat ERIBA wyznacza nowe standardy w świecie caravaningu. Eriba stworzyła, a następnie ukształtowała zupełnie nową kulturę podróżowania, która wcześniej nie istniała. Przez dziesięciolecia firma była synonimem wysokiej jakości przyczep kempingowych o wyjątkowej funkcjonalności, które stale się rozwijają. Ta ewolucja zapewnia, że produkty Eriba są zawsze tak charakterystyczne i niepowtarzalne, jak podróże i doświadczenia naszych klientów w nich i z nimi.

Przyczepy kempingowe ERIBA spełniają najwyższe standardy. Wysokiej jakości materiały i oczywiście same niebanalne projekty. Od 60 lat nieprzerwanie testują i ulepszają oba te elementy.  Przyczepy Eriba  charakteryzują się jakością „Made in Germany”. Wysokie standardy i chęć nieustannej ewolucji uczyniły Eribę wyznacznikiem trendów w naszej branży.

Eriba to cztery segmenty przyczep kempingowych:

ERIBA NOVA

Świeże górskie powietrze, słona morska bryza, a może zaciszne miejsce nad krystalicznie czystym jeziorem?  Popularna seria modeli premium została całkowicie przeprojektowana, aby zapewnić maksymalny komfort wszędzie tam, gdzie zabierze Cię Twoja podróż. Linie wyposażenia „Trend” i „Ambience” oraz liczne opcje dodatkowe nie pozostawiają nic do życzenia. Spraw, aby Twoja przyczepa kempingowa była tak wyjątkowa, jak Twoje wakacje.

ERIBA NOVA LIGHT

Ciepły piasek między palcami stóp, orzeźwiająca bryza we włosach i słońce wysoko na niebie – ale całkowity relaks odkryłeś na długo przed dotarciem do celu. Ponieważ ERIBA Nova Light wprowadzi Cię w świąteczny nastrój już w momencie, gdy zaczniesz się pakować – dzięki niesamowitej przestronności. Oznacza to, że możesz zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz na przejażdżkę. Dużo miejsca do przechowywania, duża przestrzeń nad głową, niewielka masa własna. Co więcej, przytulna część wypoczynkowa i wygodne opcje leżenia nie pozostawiają wątpliwości, że spędzanie czasu w tej przyczepie kempingowej będzie przyjemnością. Przygotuj się na pierwszą z wielu przygód! (Następną zaplanujesz jeszcze zanim wrócisz do domu 😉).

ERIBA FEELING

Dźwięk skrzeczących mew na niebie, połyskujący ocean rozciągający się po horyzont i szum fal. Lekka i zwrotna ERIBA Feeling zapewnia mnóstwo miejsca, aby cieszyć się tym wszystkim. Będziesz rozpromieniał się na długo przed zakończeniem pakowania — dzięki niższej ramie i podnoszonemu dachowi Feeling oferuje przestronne wnętrze i przyjemny klimat. Wkrótce zdasz sobie sprawę, że wkraczasz w świat komfortu – przytulna część wypoczynkowa i wygodne materace mówią same za siebie. ERIBA Feeling jest Twoim towarzyszem niezapomnianych podróży, które będziesz pielęgnować na zawsze.

ERIBA TOURING

Kompaktowe wymiary zewnętrzne i niska waga całkowita sprawiają, że ERIBA Touring jest idealnym towarzyszem podróży. Gwarantowany całkowity komfort – niezależnie od tego, czy zaparkujesz na samotnej górskiej łące, czy na obrzeżach tętniącego życiem miasta. Chociaż od 1957 roku wiele się zmieniło we wnętrzu, Touring zawsze pozostawał wierny swojemu oryginalnemu designowi dzięki aerodynamicznemu kształtowi. Opływowa powłoka aluminiowa ma swoje korzenie w przemyśle lotniczym i została udoskonalona przez inżyniera lotnictwa ponad 60 lat temu. Jest to najbardziej zauważalne dzięki przyjemnej charakterystyce przyczepności Touringa, która zapewnia, że prawie poszybujesz do następnego celu.