poznaj producenta


Eriba

Fascynująca podróż w czasie – przyczepy kempingowe marki Eriba

Produkty marki Eriba to nieschematyczne spojrzenie na świat caravaningu i filozofię życia nieodłącznie związaną z poznawaniem nowych miejsc. Cechą wyróżniającą przyczepy marki Eriba na tle innych projektów jest charakterystyczny design, nawiązujący w niezwykle przemyślany sposób do klimatu retro. Dla miłośników takiego stylu każda wyprawa będzie wiązała się z niepowtarzalnymi wrażeniami i emocjami. Co ważne – inspiracja urokiem minionych lat widoczna jest zarówno w projekcie wnętrza, jak też samej konstrukcji pojazdu.

Przyczepy Eriba to gwarancja udanego wyjazdu

Marka Eriba wytycza nowe kierunki w projektowaniu komfortowych i designerskich przyczep kempingowych już od ponad 60 lat. W procesie ciągłego rozwoju kluczowe znaczenie miały najwyższe standardy, co stanowi bezdyskusyjny wyznacznik w caravaningowej branży. Niepowtarzalne wzornictwo i bezkompromisowa jakość przekonały już wielu entuzjastów dużych i małych podróży.


Eriba

Oryginalne przyczepy kempingowe Eriba to połączenie wyjątkowego klimatu z nowatorskimi rozwiązaniami. Inteligentne systemy sterowania i dodatkowe pakiety multimedialne wyznaczają zupełnie nowe trendy w projektowaniu, czego dowodzi każdy model należący do jednego z czterech segmentów: Eriba Nova, Nova Light, Eriba Feeling oraz Eriba Touring.

Nowoczesne i perfekcyjnie przemyślane projekty gwarantują nieskrępowaną przestrzeń do wypoczynku w ciągu dnia oraz regenerującego snu po całym dniu podróży. Kuszącym wariantem są modele z podnoszonym dachem, które oprócz większej funkcjonalności umożliwiają podziwianie widoków z nieco innej perspektywy. Oferowane rozwiązania idealnie sprawdzają się jako całoroczne przyczepy kempingowe dla rodzin – od tej pory każdy wyjazd może stanowić nie lada przygodę.