MAROKO

Wyrusz

Z nami... kamperami!

Odkryj Maroko w nowy sposób, dzięki zorganizowanej wycieczce kamperowej w formule Fly&Ride. Rozpocznij swoją przygodę lądując w tętniącym życiem Marakeszu, skąd z łatwością przejdziesz do świata nieograniczonych możliwości, jakie daje Tobie dom na kółkach.
Każdy nasz kamper jest przygotowany tak, by zapewnić Ci komfort i niezależność podczas odkrywania marokańskich krajobrazów.
Przyłącz się do naszej podróży kamperowej i poznaj Maroko! 

Na całym etapie Twojej przygody będziemy Twoim wsparciem! W jednym z kamperów będzie podróżował polski przewodnik, a na całej trasie będzie towarzyszyła nam osoba regionalna ze znajomością lokalnego języka. Gwarantujemy bezpieczną wyprawę, po której zostaną wspaniałe wspomnienia!

Czy chcesz poznać sekrety tej krainy?

Twój

Prywatny dom na kołach

Odkrywaj Maroko w pełni wyposażonym do drogi, nowoczesnym kamperze od XCAMP! Zobacz niezwykłe krajobrazy i pozwól sobie na wolność i niezależność, jaką daje podróżowanie w prywatnym domu na kołach, odkrywając ukryte skarby i zakątki dostępne tylko dla nielicznych. Wyrusz w podróż, która przekroczy Twoje oczekiwania i pozwoli doświadczyć prawdziwej esencji Maroka, jego kultury, historii i niezapomnianych smaków.

To nie tylko wakacje, to przygoda życia, która czeka, by zostać przez Ciebie odkryta.

Odkryj

Maroko

Maroko to kraj o bogatej mozaice kulturowej, gdzie tradycja splata się z nowoczesnością, tworząc niepowtarzalny klimat. Jego kultura, ukształtowana przez berberyjskie, arabskie i europejskie wpływy, jest tak różnorodna jak krajobrazy, które rozciągają się od piaszczystych wydm po majestatyczne góry. To miejsce, gdzie każdy zakątek kryje historie sprzed wieków, a zabytki i starożytne miasta są świadkami bogatej przeszłości.

Jeszcze chwila...

Aktualnie sporządzamy listę chętnych na taką wycieczkę, potrzebujemy jeszcze chwili, by dopiąć wszystko na ostatni guzik!
Zapisz się na listę oczekujących a my, gdy tylko będziemy mieć pełną ofertę wycieczki, odezwiemy się do Ciebie w pierwszej kolejności!

Tak może wyglądać Twoja przyszła podróż...

Wycieczka inna niż wszystkie...

Gotowi na przygodę życia?

Maroko czeka, by odkryć przed Tobą swoje sekrety…

Jeśli marzysz o niezapomnianej podróży, która obudzi twoje zmysły i wzbogaci Twoją duszę, to nasze wycieczki kamperowe po Maroku są właśnie dla Ciebie.

Nie czekaj na znak z nieba!

Zostaw nam swój kontakt, a powiadomimy Cię w pierwszej kolejności o wyprawie do tego niezwykłego miejsca.

Dołącz do naszej społeczności odkrywców.

Wypełnij formularz kontaktowy już dziś i zbliż się o krok do marzeń.
Maroko nie może się Ciebie doczekać!


Zapisz się do przygody...