Camper & Caravan Show

Xcamp przedstawia markę Etrusco


Blog

Styl to nie kwestia ceny…

Podczas Targów Camper & Caravan Show w Nadarzynie na stoisku firmy XCAMP została przedstawiona, warta bliższego poznania, marka ETRUSCO.
XCAMP jest pierwszym i, jak dotąd, jedynym autoryzowanym dealerem tej marki w Polsce.

„Design in motion” – Etrusco oznacza wyrafinowane, nowoczesne pojazdy rekreacyjne o śródziemnomorskim, eleganckim designie i doskonałym stosunku ceny do jakości. Marka ETRUSCO powstała w 2016 r. z ramienia Erwin Hymer Group. Mimo młodego stażu, pojazdy ETRUSCO zdobyły uznanie i zachwyt Zachodnich konsumentów. Produkcja seryjna odbywa się w zakładzie w San Casciano we Włoszech. W tej samej fabryce powstają pojazdy rozsławionego ze swojej jakości włoskiego producenta – LAIKA.

Etrusco proponuje Klientom cały wachlarz pojazdów kempingowych od zwinnych kampervanów po przestronne integry. Jako marka z Grupy Erwin Hymer, Etrusco stawia na jakość produktu i obsługę klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w podróżach, nowoczesnym projektowaniu, twórcy łączą innowacyjność i funkcjonalność. W malowniczej Toskanii Etrusco produkuje kampery, które skupiają się na ludziach. Zespoły kreatywne opracowują koncepcje, które mają tylko jeden cel: osiągnąć idealną harmonię między podróżnikami a kamperami. Ich motto brzmi: „Konstruuj z precyzją, projektuj z pasją”.

Czym jeszcze oprócz atrakcyjnej wizualnie formy wyróżnia się ETRUSCO?

Przede wszystkim równie atrakcyjną ceną. Kampery tego producenta są zdecydowanie tańsze, niż pozostałe pojazdy z tego segmentu. Koszt półintegry zaczyna się od 50 tyś EURO netto.

Dodatkowo marka od 2022 r. będzie produkować pojazdy na podwoziu FORD’a z silnikami 2.0, co za tym idzie ceny będą jeszcze bardziej konkurencyjne z uwagi na niższą akcyzę.

Bestsellerowy model ETRUSCO T6900 SB można zobaczyć i przetestować (!) w siedzibie firmy XCAMP w Cekowie k. Kalisza (woj. Wielkopolskie)