Sprzedaż i wynajem kamperów

ekskluzywne modele Hymer Group

Camper wynajem Wrocław – gwarancja udanego wyjazdu

Podróże wiążą się zazwyczaj z ogromną dawką emocji i przeżyć – szczególnie, gdy mamy do dyspozycji nowoczesnego kampera. Połączenie komfortu wewnątrz pojazdu z zaawansowanymi systemami wspomagania jazdy to oferta skierowana do miłośników czterech kółek i pasjonatów odkrywania nowych miejsc. Materiały i rozwiązania wykorzystywane do projektowania dużych samochodów kempingowych uwzględniają potrzeby wymagających użytkowników – dzięki temu można liczyć na maksimum bezpieczeństwa i niezrównaną wygodę.

Kampery – nowa jakość podróżowania

Centrum Campingowe Xcamp stawia na nowe technologie i oryginalny design. Kampery na sprzedaż oraz na wynajem to luksusowe pojazdy z grupy Hymer, które cieszą się dużą popularnością wśród entuzjastów szeroko pojętego caravaningu. Oferta obejmuje sprzedaż funkcjonalnych i jednocześnie kompaktowych kampervanów, jak też ekskluzywnych kamperów w zabudowie integra. Dla osób ceniących sobie ponadczasową wygodę idealnym wariantem może się również okazać półintegra oraz kamper z dachem sypialnym, czyli z alkową. W zależności od indywidualnych potrzeb można wybrać taki pojazd, który będzie optymalnie dostosowany pod względem wyposażenia oraz stylistyki zewnętrznej. Dla kolekcjonerów turystycznych wrażeń rewelacyjnym wyborem mogą być także przyczepy campingowe, które zapewniają mnóstwo wygody w przestrzeni mieszkalnej i przekonują atrakcyjnymi cenami.

Kampery Wrocław – poznaj zalety caravaningu

Oferta Xcamp to starannie dobrane pojazdy kempingowe wysokiej klasy. Niemieckie i włoskie kampery na sprzedaż odpowiadają na najbardziej wyszukane potrzeby użytkowników. Przestrzeń użytkowa podzielona na komfortową strefę dzienną i sypialną gwarantuje pełną satysfakcję z odwiedzania zarówno bliskich, jak i dalekich miejsc wytyczonych wcześniej na mapie.

Dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z caravaningiem i poznać nowoczesne campery wynajem Wrocław to doskonała okazja, aby przekonać się o zaletach podróżowania w takiej właśnie formie – wygodnie i bez zbędnych ograniczeń. Co ważne, z oferty można skorzystać w każdym sezonie, ponieważ nowatorskie wyposażenie kamperów gwarantuje udany wyjazd zarówno latem, jak i zimą. Klienci mogą wybierać spośród wielu ciekawych modeli na podwoziu Forda, Fiata czy też Citroena.

Wynajem kamperów nie bez powodu cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością – taki sposób podróżowania sprawdza się doskonale w kraju i za granicą. Kompleksowe wyposażenie pozwala na czerpanie maksymalnej przyjemności z każdego wyjazdu – użytkownicy mają do dyspozycji perfekcyjnie wyposażoną strefę do wypoczynku i przyrządzania posiłków oraz świetne warunki do utrzymania codziennej higieny.

Dla zdecydowanych na zmianę nie tylko jakości podróżowania, ale też życia Xcamp poleca kampery na sprzedaż oraz przyczepy campingowe. Już podczas pierwszej wyprawy można się przekonać, że pojazdy marki Buerstner, Laika, Etrusco i Eriba ujmują najwyższymi standardami na każdym etapie realizacji. Oferta uwzględnia najnowsze projekty włoskich i niemieckich marek, cenione przez znawców branży caravaningowej.