Caravaning

Trend zdobywający coraz większą popularność

Niezależność związana z organizacją planowanych wyjazdów to marzenie wielu entuzjastów szeroko pojętej turystyki. Takie możliwości otwierają się przed użytkownikami pojazdów kempingowych, które gwarantują wygodę i funkcjonalność porównywalną do korzystania z własnego mieszkania. Z jedną różnicą – mobilny dom zaprowadzi nas w najodleglejsze zakątki świata. Wystarczy postarać się o trochę wolnego czasu i dobrze przemyśleć wszystkie aspekty wyprawy, a potem pozostaje już tylko wyruszyć w drogę.

Burstner camper – niezawodny kompan podczas każdej podróży

Niemieckie pojazdy kempingowe marki Buerstner należą do cenionej w branży caravaningowej grupy Hymer – kampery te wyróżniają się zaawansowanymi systemami wspomagania jazdy i nowoczesnym wyposażeniem wnętrza. Dla pasjonatów podróży takie rozwiązanie stanowi gwarancję udanych wyjazdów, niezależnie od obranego punktu na mapie. Proponowane przez niemieckiego producenta udogodnienia mieszkalne zachęcają do planowania dalekich podróży, podczas których można odkrywać nieznane dotąd miejsca, aby po całym dniu zwiedzania i nowych przeżyć odpocząć w przestrzeni idealnie dostosowanej do wszystkich potrzeb.

Co ważne – osoby decydujące się tę nową jakość podróżowania mogą wziąć pod uwagę zarówno zakup, jak i wynajem kampera. W ofercie Xcamp każdy camper na sprzedaż uwzględnia wysokie oczekiwania przyszłego właściciela. Pojazdy w wersji standard niejednokrotnie przerastają najśmielsze wyobrażenia, przy czym należy pamiętać, że „podstawowe” wyposażenie można jeszcze udoskonalić o dodatkowe pakiety!

Burstner camper – który wariant wybrać?

W ofercie Erwin Group Hymer kampery marki Buerstner zajmują niezwykle ważne miejsce. Zainteresowani mają do wyboru nieco mniejsze pojazdy typu kampervan lub w rozszerzonej wersji kompakt, które świetnie nadają się do wypoczynku dla 3-4 osób. Dla preferujących większą wygodę pod względem użytkowanej przestrzeni przygotowane zostały większe kampery w zabudowie półintegra oraz integra, które zapewnią znakomite warunki do podróżowania dla 5 a nawet 7 osób. Jeżeli pod lupę brany jest nowoczesny camper sprzedaż pojazdu z alkową może się również okazać trafioną ofertą – dodatkowe miejsce do spania nad kabiną kierowcy to jeszcze większy komfort dla podróżujących. Dużo zalet ma również wynajem kamperów, polecany szczególnie dla osób poszukujących idealnego rozwiązania na bardziej okazjonalne wyjazdy. Oferta Xcamp uwzględnia atrakcyjne ceny – przewidziane na każdy sezon, w ciągu całego roku.