NOWY ROZDZIAŁ W HISTORII XCAMP

Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego salonu sprzedaży

Nowy standard obsługi klienta

W trosce o budowanie i podtrzymywanie najwyższej jakości relacji z naszymi obecnymi oraz przyszłymi Klientami, przykładamy wielką wagę do zapewnienia Państwu komfortu i wygody.
W związku z tym, w naszym nowo otwartym salonie stworzyliśmy przestrzeń, która umożliwia dokładne zapoznanie się z oferowanymi przez nas kamperami i przyczepami kempingowymi, niezależnie od panujących warunków pogodowych.
Naszym celem jest zapewnienie Państwu możliwości dokonania przemyślanej decyzji w otoczeniu, które sprzyja komfortowemu i dogłębnemu rozważeniu dostępnych opcji, w atmosferze zapewniającej pełną satysfakcję z procesu wyboru.

Nowy salon sprzedaży XCamp, serwis, Ceków Kolonia

Nowoczesne zaplecze serwisowe

Dążąc do zapewnienia Państwu usług o najwyższej kompleksowości, zdawaliśmy sobie sprawę z konieczności inwestycji w najwyższej klasy zaplecze serwisowe. W związku z tym, równolegle z otwarciem naszego showroomu, otwieramy również nowoczesny serwis wyposażony w sześć stanowisk serwisowych, dedykowane specjalnie dla Państwa kamperów i przyczep kempingowych. To rozwiązanie gwarantuje, że wszelkie naprawy kamperów oraz montaż dodatkowych akcesoriów będą realizowane dokładnie i sprawnie, co jest naszym priorytetem w dążeniu do zapewnienia Państwu najwyższej jakości usług.

Partnerzy wydarzenia