NOWOŚĆ!

Bürstner Lyseo Gallery


Blog

Małe podróże - wielkie życie..

Bürstner zawsze był znany z harmonijnego wzornictwa, funkcjonalnych planów pięter i kompetencji wewnętrznych. Teraz inżynierowie, projektanci i deweloperzy ukoronowali wszystkie trzy zalety. Z pokazem samochodu „Lyseo Gallery”, Bürstner prezentuje absolutną nowość. Ponieważ ten innowacyjny kamper ma podnoszony dach, który oferuje wyjątkowy komfort życia.
Pod hasłem „podróżuj małym, żyj wielce”, nowa Galeria Lyseo łączy po raz pierwszy zalety częściowo zintegrowanego z zaletami modelu alkowy.

Podczas podróży drugie piętro jest schowane, dzięki czemu pojazd przyjmuje częściowo zintegrowaną sylwetkę i jest znacznie bardziej opływowy, a tym samym bardziej oszczędzający paliwo w porównaniu do konwencjonalnych modeli alkowy. Stojąc, przednia część dachu może być łatwo i szybko podniesiona za pomocą sprężarki powietrza i specjalnie opracowanej technologii komory powietrznej. Innowacyjny kamień milowy i doskonały impuls do wprowadzenia Gallery do produkcji seryjnej w 2022 roku.

Kiedy wolność staje się namacalna…

Wnętrze jest dalszym rozwinięciem twierdzenia „czuć się jak w domu”, które od ponad 30 lat kształtuje markę Bürstner – uzupełnione kilkoma atrakcjami. W ten sposób koncepcja w sensie maksymalnego komfortu życia jest uzupełniona o kolejne wysokiej jakości akcesoria i praktyczne rozwiązania do przechowywania.

Plusy i najważniejsze informacje

Na stałe zainstalowane schody z dodatkową przestrzenią do przechowywania, która prowadzi bezpiecznie i wygodnie na drugie piętro.

Dzięki innowacyjnej konstrukcji dachu Bürstner Gallery, powstaje drugie piętro dzienne z łóżkiem i stołem.

Dwa piętra mieszkalne połączone są na stałe zainstalowanymi schodami. Pod schodami znajdują się elementy szafy z wszechstronnymi przestrzeniami do przechowywania.

Czysta przyjemność! Elektryczny ekspres do kawy i 142-litrowa lodówka wyznaczają nowe standardy komfortu.

Innowacyjny plan piętra, stoły przesuwne i wysokość wewnętrzna 205 cm to kolejne ergonomiczne elementy nowego Bürstnera.

Zarówno latem, jak i zimą – możesz cieszyć się nowym Gallery Lyseo przez cały rok. Dzięki termicznej podłodze nawet chodzenie boso nie sprawia problemu.

Niezależnie od tego, czy jest to praktyczna szafka na buty bezpośrednio w strefie wejściowej, pośrednie oświetlenie w całym pojeździe, czy ekstrawaganckie wnętrze w stylu dżentelmena z tapicerką ze skóry w kolorze koniaku – Gallery Lyseo po prostu przekonuje we wszystkich obszarach wieloma nietypowymi szczegółami. Ponieważ z tym kamperem ekstraklasy, poczucie się jak w domu jest nie tylko bardzo ważne, może być doświadczane wszystkimi zmysłami. Niewiarygodnie nowoczesny, jasny i zawsze dokładnie zorientowany na Twoje potrzeby podróży.