Kreos wybrany w ADI Design Index 2022

Włoski producent z prestiżowym wyróżnieniem


Blog

Kolejny sukces!

Po zdobyciu nagrody ABC Award 2022 w Niemczech w kategorii „Transport” i otrzymaniu specjalnego wyróżnienia na German Design Award 2022 w kategorii „Excellent Product Design Passenger Vehicles”, Kreos L 5009 zostaje wybrany do ADI Design Index w kategorii „Design for Mobility”.

ADI Design Index 2022 jest pierwszym etapem dwuletniego cyklu, w którym wyróżniane są produkty kwalifikujące się do nagrody ADI Compasso d’Oro 2024. Jest to najbardziej prestiżowa nagroda w dziedzinie wzornictwa we Włoszech i jedna z najważniejszych na świecie.

To nie przypadek...

Renomowane włoskie studio projektowe GFG Style wypełniło Kreosa L 5009 swoim stylem i kreatywnością, dzięki czemu stał się on propozycją dla odbiorców, którzy cenią sobie nienaganny design i elegancję.

Wybór w ADI Design Index 2022 potwierdza zdolność firmy Laika do łączenia funkcjonalności i estetyki w pojazdach rekreacyjnych.

 

Ekskluzywne kampery półintegra z serii Kreos to ukłon w stronę wymagających użytkowników, którzy nie uznają kompromisów. Sposób aranżacji przestrzeni zachęca do czerpania pełnymi garściami z każdego etapu zaplanowanej wyprawy. Wyrafinowane wzornictwo i wysoki komfort uwzględnione zostały zarówno w strefie dziennej, jak też sypialnianej. Miłośnicy pięknego designu zwrócą na pewno uwagę na gustowne wykończenia z naturalnego drewna, modne tekstylia i klimatyczne oświetlenie.