Kampery Poznań

marki Hymer Group

Odkrywanie nowych miejsc podczas podróży dla wielu osób stanowi nie tylko znakomitą formę relaksu, ale też intrygującą pasję. W ostatnich latach coraz więcej zwolenników zdobywa caravaning, który pozwala na samodzielne planowanie każdego etapu wyprawy. Nowoczesne pojazdy kempingowe gwarantują mnóstwo wygód, a przy tym zapewniają bezpieczną i niezawodną jazdę – nawet w trudniejszych warunkach drogowych. Co ważne, nie trzeba od razu myśleć o zakupie własnego kampera.

Wynajem kamperów Poznań – szeroka oferta nowoczesnych pojazdów

Naprzeciw oczekiwaniom pasjonatów turystyki wychodzi Centrum kempingowe Xcamp, w którym wysoka jakość i kompleksowa obsługa mają pierwszorzędne znaczenie. Na uwagę zasługują starannie wybrane modele – polecane przez znane na całym świecie marki. Śmiało można wybierać spośród propozycji marki Buerstner, Etrusco oraz Laika. Oferowane pojazdy różnią się między sobą zastosowanymi systemami wspomagania jazdy, budową i wielkością oraz wyposażeniem w środku – zróżnicowany wybór umożliwia dopasowanie idealnego rozwiązania dla każdego użytkownika.

Kampery Poznań – półintegra, a może alkowa?

Proponowane pojazdy kempingowe można podzielić na kilka rodzajów pod względem zabudowy. Dużą popularnością cieszy się półintegra – niezwykle komfortowa i jednocześnie optymalna pod względem planowania rozmaitych wyjazdów. Dla 4 lub 5 osób doskonale sprawdzi się Laika Kosmo 509 lub Etrusco T 6.9 SF. Perfekcyjnie zaprojektowana strefa mieszkalna zapewnia wysoki komfort podczas odpoczynku i codziennej toalety, a także w kwestii przygotowywania posiłków. Strefa dzienna, jadalna i sypialna spełniają oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Są to kampery polecane zarówno dla rodzin, jak i do podróżowania w gronie znajomych.

Podczas rodzinnych wycieczek warto wziąć pod uwagę wynajem kampera z alkową. Poznań to idealne miejsce, aby skorzystać z takiej oferty – na miłośników podróży czeka bogato wyposażony model włoskiej produkcji, a mianowicie Laika Kosmo F510. Użytkownicy mają do dyspozycji nie tylko miejsca do wypoczynku w dedykowanej strefie sypialnej, ale też łóżko nad kabiną kierowcy, co wpływa na dodatkowy komfort podróży.

Wynajem kamperów Poznań – nowatorskie wyposażenie w atrakcyjnej cenie

Warto przy tym pamiętać, że wysokiej klasy pojazdy kempingowe posiadają liczne udogodnienia, które uprzyjemniają każdą wyprawę. Renomowane marki uwzględniają w proponowanym wyposażeniu m.in.: niezawodne ogrzewanie Truma, automatyczną klimatyzację, doskonale rozplanowane oświetlenie LED, a do dyspozycji kierowcy radio z kamerą cofania. Uwagę zwracają także „domowe” detale, które odpowiadają za błogi relaks w każdym momencie podróży – np. wysokojakościowe markizy oraz skrupulatnie dobrane materiały wykończeniowe. Wypożyczalnia kamperów Poznań to oferta całoroczna – w Xcamp zarówno latem, jak i zimą można skorzystać z wynajmu luksusowego kampera.