KAMPERVAN COPA

MASZ PYTANIA?  ZADZWOŃ

Możesz indywidualnie określić najbardziej odpowiednią konfigurację miejsc siedzących. Dzięki temu kamper o niewielkiej szerokości zewnętrznej wynoszącej zaledwie 1,92 m jest niezawodnym towarzyszem podczas zajęć sportowych, rodzinnych wypadów na łonie natury lub wycieczek po mieście, a także do transportu dużych przedmiotów.

Do jazdy i do życia

To zmienna koncepcja wnętrza sprawia, że ​​Copa jest tak wyjątkowa. W mgnieniu oka powstaje zachęcająca grupa do siedzenia ze stołem lub bez stołu dla 2 lub 4 osób.
- Kompaktowy van w Fordzie Transit Custom
- Kompaktowe wymiary
- Cztery różne wykończenia
- Tylko 192 cm szerokości zewnętrznej
- Najnowocześniejsze systemy wspomagające kierowcę (wspomaganie ruszania pod górę, wspomaganie bocznego wiatru i aktywne wspomaganie hamowania)
- Aluminiowe felgi 16 "

Zaskakująca przestrzeń

Standardowy dach podnoszony z wygodnym podwójnym łóżkiem. Wycięcia w oknach i moskitiery rozświetlają pomieszczenie i chronią przed uciążliwymi szkodnikami. W „Wersji wakacyjnej” Copa jest uzupełniona tylną kanapą, którą można przekształcić w rozkładaną sofę dla dwóch osób. Ci, którzy zdecydują się na „wersję autobusową”, zamiast kanapy z tyłu otrzymują dwa pojedyncze siedzenia. Dzięki dodatkowemu podwójnemu łóżku w podnoszonym dachu cztery osoby mogą wygodnie spać w pojeździe.

UKŁADY WNĘTRZ

COPA

WAGA 3190 kg
wymiary 497 cm x 199 cm x 209 cm
miejsca do spania 2–4
homologacja 2–6 os.

ZOBACZ SPECYFIKACJĘ ZOBACZ KAMPER WIRTUALNIE

możliwe kolory karoserii I MEBLi

lakier hokkaido

lakier polarne srebro

lakier magnetic szary

lakier obsydianowy

lakier chromowany niebieski

meble bahia

SKONFIGURUJ SWÓJ POJAZD na stronie producenta

Napisz do nas